07.02.2019

 

 

Tunnid

15.15

15.45

16.15

16.45

 

Lauri Väinmaa klass A 13

 

Theresa Saida Radha’a (VII klass, Nõmme MK, õp Riine Pajusaar)                                                                                               
J. S. Bach Saraband Prantsuse süidist nr 2 c-moll BWV 813
F. Liszt Etüüd S. 136 nr 2 

 

Säde Ariel Ojasoo (IX klass, VHK MK, õp Karin Suss)

Beethoven Sonaat c-moll op. 13 III osa   

F. Chopin Polonees cis-moll op 26 nr 1

P. Pajusaar Kellakõmin värelevas udus                    

 

Elisa Ljutynski (Ahtme Kunstide Kool, õp Nadežda Petropavlova)      

W.A.Mozart Sonaat C duur I osa

Mari Vihmand Vaikelu I

 

Karolina Sergejeva (Ahtme Kunstide Kool, õp Nadežda Petropavlova)      

K.Laanes “Peegeljärv”

R.Pajusaar “Draakonikuningas ja arg hiireke”

 

Kai Ratassepp klass A 18

Marija Arošjus (II k, G. Otsa MK, õp Ia Remmel) 

Beethoven Sonaat A-duur op 2 nr 2 I osa

 

Vivien Varsanovitš (VI kl, Keila MK, õp Diana Gromova) 

J. Haydn Sonaat D I osa Hob:XVI/37

M. Vihmand Vaikelu I

 

Maria Beljavskaja (Pärnu Kunstide Maja, õp Jelena Potstar) 

L. Beethoven Sonatiin 1 osa Anh.5 F-duur

Ch. Majer Etüüd op. 340 nr 15

 

Dana Nikulina (III kl, Pärnu MK, õp Renata Marksalu)

L. Gabral “Metsajärv”

P. Pajusaar “Vana värten pajatab”

 

Reet Ruubel klass A 2

 

Alina Guseva (Lasnamäe MK, õp Anu Pärn)

M.Clementi Sonatiin op. 36 nr. 4, F-duur, I osa

R.Pajusaar “Väike nõid”

 

 

Hanna Penjam (III kl, VHK MK, õp Merike Poom)

F. Burgmüller Etüüd op. 100 “Steirisch”

A. Lemoine Etüüd op. 37 nr. 27

P. Pajusaar “Vana värten pajatab”

 

Margareth Tänavsuu (III kl, VHK MK, õp Merike Poom) 

F. Burgmüller Etüüd op. 100 “Rahutus”

A. Lemoine Etüüd op. 37 nr. 27

P. Pajusaar “Vana värten pajatab”

 

Saara Kaptein (VII klass, VHK MK, õp Karin Suss)

J.S. Bach 3-häälne inventsioon F-duur

J. Sibelius “Kuusk”

M. Vihmand Vaikelu nr 2

 

 

 

Kersti Sumera klass B 15

 

Tuule Lind (Pärnu Kunstide Maja, õp Jelena Potstar)

W, Mozart Sonaat I osa K 283 G-duur

P. Rips “Kurgede lend taevalaotuses”

 

Sofia Bogatšova (Lasnamäe MK, õp Anu Pärn)

J.Benda Sonatiin a-moll

R. Pajusaar “Ämblik ja tolmuimeja”                        

 

Helina Kukk (VII klass, Keila MK, õp Diana Gromova) 

J. S. Bach Sinfonia A duur

A. Borodin Intermezzo, Masurka (Väike süit)

L. Viira Rabamaastik, Linnaelu

                   

Sandra Ivask(VI klass, Nõmme MK, õp Helve Kuuskmann)
Liis Viira “Linnaelu” ja “Rabamaastik”
J. S. Bach 3-häälne inventsioon h-moll
R. Schumann 2 pala

 

 

Marju Roots klass B 14

 

Polina Mazurenko (V kl, Tallinna MK, õp Irena Truškina)
P.Rips-Laul “Kurgede lend taevalaotuses”
N.Vygotsky Variatsioonid Paganini teemale

 

Ksenia Gretšiškina(VII kl, Tallinna MK, õp Irena Truškina)

J.S.Bach HTK I Prelüüd ja fuuga d-moll
P. Sancan Tokaata

 

Sofia Alfjorova (Lasnamäe MK, II klass, õp Sofia Nesterova)
Riine Pajusaar “Ämblik ja tolmuimeja”

Viktor Kuprevitš “Toomkirikus Bachi juures”
 

Kirke Vapper (II klass, Tallinna MK, õp Elina Seegel)

L. Mozart Menuett e-moll

R. Pajusaar “Draakonikuningas ja arg hiireke”

A. Stojanov Etüüd D-duur

 

 

Lembit Orgse klass A 1 kell 15.30

 

Ustinia Orlova (Narva MK, õp Tatjana Gontšarova)

P. Tšaikovski “Lõokese laul. Märts” (Aastaajad)

 

15.50

Oleksiy Kostin (VI klass, Pärnu MK, õp Ludmilla Kaevu)

M. Vihmand Vaikelu II

 T. Dubois “Scherzetto”

 

16.20

Anna Loginova (III klass, Jõelähtme Muusika ja Kunstikool, õp Tiina Muddi)

A. Diabelli Sonatiin F-duur op. 168 nr. 1 I osa

R. Pajusaar “Ämblik ja tolmuimeja”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

esilehele üles tagasi